Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ІІ етап військово-патріотичного фестивалю « Козацький гарт»

Date: 24 травня 2023 о 19:03, Refreshed 29 червня 2023 о 19:05
54 view

Сьогодні у КЗ «Почапинський ЗЗСО» відбувся ІІ етап військово-патріотичного фестивалю « Козацький гарт» серед закладів ЗСО Підгороднянської ОТГ, присвячений Дню Героїв. Учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх українців, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. У вітальному слові заступник голови Підгороднянської ОТГ В.Б. Осядач та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту громади О.М.Алєксєєва наголосили, що в наших закладах освіти особлива увага приділяється саме національно-патріотичному вихованню, а змагання з військово-прикладних видів спорту вже стають традиційними, загартовують справжній український дух, волю та характер школярів і молоді, допомагають формувати національно-патріотичні ідеї та командну відповідальність.

Крім випробувань і естафет завжди є конкурси знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху за часів незалежності. Особлива увага приділяється козацьким принципам та чеснотам Запорізької Січі – символу мужності і незламності українського народу. Від роду до роду передається козацький заповіт жити чесно, не зазіхати на чуже, трудитися, любити свою землю, рідну мову, з повагою і розумінням ставитися до інших народів, а при необхідності душу й тіло положити за нашу свободу.

Невмирущий дух козацької вольності і слави ми відчуваємо і досі.

Наші мужні захисники- воїни за духом стали на боротьбу з підступним агресором за честь і незалежність України. Перемога буде за нами.

Також Володимир Борисович та Оксана Михайлівна вручили спортивний інвентар від Підгороднянської ОТГ всім учасникам фестивалю.

А за результатами випробувань впевнену перемогу здобула команда КЗ «Почапинський ЗЗСО»- неодноразовий учасник обласних та Всеукраїнських етапів. На ІІ місці – школярі В.Ходачківської ЗОШ І-ІІІ ст,, ІІІ-ому- учні НВК «Довжанківська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

На зображенні може бути: 4 людини та люди грають у баскетбол

На зображенні може бути: 14 людей та текст

Comments:
Only authorized users can leave comments.